O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronach Biura Podróży Go Travel.

Jesteśmy zespołem młodych ( duchem) i pełnych pozytywnej energii ludzi. Z ogromną pasją i zaangażowaniem prowadzimy wspólnie nasze biuro.  Marzenia o wspólnym projekcie jakim było stworzenie biura podróży kiełkowało w nas od dłuższego czasu. Wspólne spędzanie wolnego czasu, wspólne podróżowanie i chęć poznawania kolejnych atrakcyjnych miejsc utwierdziło nas w przekonaniu, że właśnie ta branża pochłania nas najbardziej. 

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży turystycznej Ani, jej entuzjazm, życiowa energia, zarażanie swoją turystyczną pasją innych  i  stale powiększająca się rzesza wiernych Klientów to gwarancja wyboru tej właściwej, idealnej oferty. Gdybyśmy dodali do tego spokój, opanowanie, kreatywność i ogromną pracowitość Marcina, który swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał jako przedstawiciel handlowy to mamy już pewność, że trafiając do Biura Podróży GO Travel znajdą w nim Państwo to czego oczekują - zarówno miłą  i kompetentną obsługę jak i  dobór odpowiedniej, skrojonej niemalże na Państwa miarę oferty.

Biuro Go Travel swoją siedzibę główną posiada w cudownie położonym wśród jezior Wolsztynie – tak, tam gdzie znajduje się jedyna czynna w Europie parowozownia Uśmiech

Na naszych stronach znajdą Państwo oferty wielu uznanych na polskim rynku touroperatorów. Bardzo starannie i ostrożnie wybieramy tych z którymi chcemy współpracować dlatego też nie ze wszystkimi tę współpracę nawiązaliśmy. Znajdziecie tu Państwo oferty wczasów lotniczych, z dojazdem własnym, wycieczki autokarowe, obozy i kolonie a także oferty dla Seniorów.

Ze względu na dogodne połączenia lotnicze z dużymi lotniskami w Niemczech naszą ofertę poszerzyliśmy również o wyloty z tego kraju. Jeśli szukają Państwo ofert do krajów egzotycznych to naprawdę warto przejrzeć sobie oferty z lotnisk niemieckich – tam naprawdę znaleźć można super oferty.

Dla osób, które samodzielnie planują swoje wakacje mamy również coś do zaoferowania – na naszej stronie znajdą Państwo wyszukiwarki biletów lotniczych oraz hoteli i ubezpieczeń.  Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy w prosty i bezpieczny sposób wyszukają Państwo najbardziej dogodne dla siebie połączenia.

Dla wilków morskich mamy natomiast nie lada atrakcję – rejsy wycieczkowe. Sami połknęliśmy bakcyla po odbyciu takiego rejsu dlatego tez z tym wiekszą przyjemnością oferujemy Państwu wyszukiwarkę rejsów po niemalże wszystkich morzach i oceanach. Obecnie ta forma wypoczynku połączona z możliwością zwiedzenia kilku miejsc podczas jednego rejsu zyskuje coraz większe uznanie i zainteresowanie wśród polskich Turystów.

Jak Państwo zauważycie ofert mamy wiele co może przyprawić o zawrót głowy dlatego chcemy być dla Państwa wsparciem i pomocą nie tylko przed ale i po Państwa powrocie z wakacji. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby wyjazd za naszym pośrednictwem spełnił wszystkie Państwa oczekiwania o wymarzonych wakacjach.  Mamy też nadzieję, na dalszą współpracę z Państwem w kolejnych latach.

Pozdrawiamy i zyczymy Państwu wielu cudownych wakacyjnych wrażeń

Ania i Marcin
Go Travel